İstanbul-Muğla Transfer(VIP TRANSFER)

İYİ SEÇİM!
  • İstanbul-Muğla Transfer(VIP TRANSFER): 7/24 Transfer hizmetimiz ile şehirler arası konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlıyoruz.
  • İstanbul-Muğla Transfer(VIP TRANSFER): 7/24 Transfer hizmetimiz ile şehirler arası konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlıyoruz.
  • İstanbul-Muğla Transfer(VIP TRANSFER): 7/24 Transfer hizmetimiz ile şehirler arası konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlıyoruz.
  • Erken Rezervasyon 20.07.2023 ile 20.08.2023 arasındaki tarihlerde %10 erken rezervasyon indirimi.
  • 7/24 Hizmet
  • Araç İçi İkramlar
  • Güvenli ve Konforlu
7/24 Transfer hizmetimiz ile şehirler arası konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlıyoruz.

VIP İstanbul-Muğla Transferi: Ultra Lüks,keyifli ve konforlu seyahat deneyimi için size özel İstanbul-Muğla  transfer hizmetimizle sizleri ve misafirlerinizi karşılıyoruz. Profesyonel şoförlerimiz, yüksek kaliteli araçlarımız ve 7/24 müşteri hizmetimizle seyahatlerinizi keyifli ve sorunsuz hale getiriyoruz.Sizde bu ayrıcalıklı seyahat fırsatından yararlanmak için hemen rezervasyon yapın veya bizimle iletişime geçin.

Diğer hizmetlerimiz ;

Günlük Şehir turları

Şehirler arası transfer

Villa-Bungalov

Instagram: Holidayland Travel

Facebook:  Holidayland Travel

Whatsapp: Holidayland Travel

DAHİL OLANLAR:
Yakıt,Şoförlü Ulaşım Bedeli,Otoyol Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#99
LOKASYON:
Muğla (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve Değişiklik Tüketici, hizmetin başlamasına 12 saat kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği hizmet bedelinin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasına 12 saatten az kalan süre içinde iptal taleplerinde tek yön hizmet bedelinin % 50 si iade edilir. (çift yön hizmet bedeli ödenmiş ise dönüş ücretinin tamamı geri iade edilir) Tüketici rezervasyonda belirttiği bilgilerin doğru olmadığı tesbit edilerse Turizm Firması tarafından rezervasyonu iptal edile bilir. Ayrıca Turizm Firması tüketiciyi yapılan rezervasyonla ilgili teyit amaclı önceden arama yapabilir. Eğer bu aramalara veya gönderilmiş olan maillere tüketici tarafından cevap verilmezse Turizm Firmasının rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir. Bu koşullar kampanyalı hizmetleri, erken rezervasyon veya indirimli rezervasyonları kapsamaz. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliklerinde iptal hükümleri geçerlidir. Tüketici, Turizm Firmasından satın alınan hizmetle ilgili hizmet sözleşmesi kurallarına uyacağını; 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder. Hizmetin ifasından sonra Tüketiciye ait kredi kartının Turizm Firmasının kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun hizmet bedelini Turizm Firmasına ödememesi halinde Tüketici, hizmet bedelinden ve doğan zararlardan sorumludur.
EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER
90 TL
Child Seat-Çocuk Koltuğu (Araçta ekstra çocuk koltuğu)

TARİH VE FİYATLAR

550$

9 Saat

Grup fiyatı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul-Muğla Transfer(VIP TRANSFER) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+90(850) 640 01 99
Merkez Mahallesi Serhat Sokak Serhat 3 İş Merkezi No:2 Kapı No:14
    Gaziosmanpaşa/istanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Agreed Travel - Türsab: 15894