İstanbul Havalimanı-Şişli(VIP TRANSFER)

  • İstanbul Havalimanı-Şişli(VIP TRANSFER): 7/24 Vip Transfer hizmetimizle İstanbul Havalimanı-Şişli transfer hizmetini ultra lüks araçlarla, konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlıyoruz.
  • İstanbul Havalimanı-Şişli(VIP TRANSFER): 7/24 Vip Transfer hizmetimizle İstanbul Havalimanı-Şişli transfer hizmetini ultra lüks araçlarla, konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlıyoruz.
  • 7/24 Hizmet
  • Güvenli ve Konforlu
  • Araç İçi İkramlar
  • Havalimanı Karşılama Hizmeti
7/24 Vip Transfer hizmetimizle İstanbul Havalimanı-Şişli transfer hizmetini ultra lüks araçlarla, konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlıyoruz.


VIP Havalimanı Transferi: Ultra Lüks,keyifli ve konforlu seyahat deneyimi için size özel havalimanı transfer hizmetimizle sizleri ve misafirlerinizi karşılıyoruz. Profesyonel şoförlerimiz, yüksek kaliteli araçlarımız ve mükemmel müşteri hizmetimizle seyahatlerinizi keyifli ve sorunsuz hale getiriyoruz.Sizde bu ayrıcalıklı seyahat fırsatından yararlanmak için hemen rezervasyon yapın veya bizimle iletişime geçin.

Diğer hizmetlerimiz ;

Günlük Şehir turları

Şehirler arası transfer

Villa-Bungalov

Instagram: Holidayland Travel

Facebook:  Holidayland Travel

Whatsapp: Holidayland Travel

DAHİL OLANLAR:
Şöförlü VIP Taşıma Hizmeti,Araç İçi Su vb İçecek İkramları

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#33
LOKASYON:
İstanbul Havalimanı
ULAŞIM
Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve Değişiklik Tüketici, hizmetin başlamasına 12 saat kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği hizmet bedelinin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasına 12 saatten az kalan süre içinde iptal taleplerinde tek yön hizmet bedelinin % 50 si iade edilir. (çift yön hizmet bedeli ödenmiş ise dönüş ücretinin tamamı geri iade edilir) Tüketici rezervasyonda belirttiği bilgilerin doğru olmadığı tesbit edilerse Turizm Firması tarafından rezervasyonu iptal edile bilir. Ayrıca Turizm Firması tüketiciyi yapılan rezervasyonla ilgili teyit amaclı önceden arama yapabilir. Eğer bu aramalara veya gönderilmiş olan maillere tüketici tarafından cevap verilmezse Turizm Firmasının rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir. Bu koşullar kampanyalı hizmetleri, erken rezervasyon veya indirimli rezervasyonları kapsamaz. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliklerinde iptal hükümleri geçerlidir. Tüketici, Turizm Firmasından satın alınan hizmetle ilgili hizmet sözleşmesi kurallarına uyacağını; 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder. Hizmetin ifasından sonra Tüketiciye ait kredi kartının Turizm Firmasının kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun hizmet bedelini Turizm Firmasına ödememesi halinde Tüketici, hizmet bedelinden ve doğan zararlardan sorumludur.
EKSTRALAR
210 TL
Disabled Stepped Vehicle-Engelli Basamaklı Araç (Araçlara güvenli ve konforlu bir şekilde binebilmeniz için tasarlandı)
90 TL
Child Seat-Çocuk Koltuğu (Araçta ekstra çocuk koltuğu)
60 TL
Airport Meeting Point-İsim Tabelası ile Karşılama (Havalimanında sizi bekliyen karşılama hizmeti ile araca güvenli bir şekilde binebilirsiniz.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

35$

1 Saat

Grup fiyatı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Havalimanı-Şişli(VIP... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.